NART, Motor Teknesi sahipleri adına tüm sigorta poliçelerini araştırmakta, en uygun, en ekonomik ve en geniş kapsamlı teminatın yer aldığı poliçenin alınmasını sağlamaktadır. Motor tekneleri sigorta kötü hava şartları, fırtına, çarpma, karaya oturma ya da yangın gibi risklere karşı güvence sağlamaktadır. Sigortaların süresi bir yıldır ve her yıl poliçelerin yenilenmesi gereklidir.

MOTOR TEKNESİ SİGORTASI HİZMETİ

Motor teknesi sigortası hizmeti sunan sigorta şirketleri, özel bir poliçe hazırlamaktadır. Bu poliçelerde motor teknesinin detayı göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin teknenin yaşı, teknenin modeli, hızı, bağlanma yeri gibi birçok detay incelenmekte talep edilen ekstra teminat bedelleri de sigorta poliçesine ilave edilmektedir. Poliçe, motor teknesinin gövdesini , üçüncü kişilere karşı olan sorumlulukları, makine teçhizatlarını, elektronik cihazları, kişisel eşyalar ve ferdi kaza gibi bir çok teminatı güvence altına alacak şekilde hazırlanmaktadır. Başka teknelerin vereceği zararlar da bu teminat kapsamında değerlendirilmektedir.

Motor Teknesi Sigortası karadaki muhtemel risklere karşı da güvence altına almaktadır. Ekibimiz, tüm sigorta şirketleri ile irtibatlı olduğundan en uygun poliçe alınmasını sağlamakta, bunu da kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca hasar oluşması durumunda şirketimiz tazminat konusunda da sigortalı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekte, böylece oluşan maddi kaybın kısa süre içinde karşılanmasını sağlamaktadır.

Sizi Arayalım.

2 + 1 = ?