NART, yelkenli sahipleri adına tüm sigorta poliçelerini araştırmakta, en uygun, en ekonomik ve en geniş kapsamlı teminatın yer aldığı poliçenin alınmasını sağlamaktadır. Yelkenli sigorta yaptırıldığında kötü hava şartlarında, fırtınada, çarpma, karaya oturma ya da yangın gibi risklere karşı güvence sağlamaktadır. Sigortaların süresi bir yıldır ve her yıl poliçelerin yenilenmesi gereklidir.

YELKENLİ SİGORTASI HİZMETİ

Yelkenli sigortası hizmeti sunan sigorta şirketleri, özel bir poliçe hazırlamaktadır. Bu poliçelerde yelkenli yatın detayı göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin teknenin yaşı, teknenin modeli, hızı, bağlanma yeri gibi birçok detay incelenmekte talep edilen ekstra teminat bedelleri de sigorta poliçesine ilave edilmektedir. Poliçe, yelkenli yatın gövdesini, üçüncü kişilere karşı olan sorumlulukları, makine teçhizatlarını, elektronik cihazları, kişisel eşyalar ve ferdi kaza gibi bir çok teminatı güvence altına alacak şekilde hazırlanmaktadır. Başka teknelerin vereceği zararlar da bu teminat kapsamında değerlendirilmektedir.

Yelkenli Sigortası karadaki muhtemel risklere karşı da güvence altına almaktadır. Ekibimiz, tüm sigorta şirketlerinden en uygun poliçe alınmasını sağlamakta, bunu da kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca hasar oluşması durumunda şirketimiz tazminat konusunda da sigortalı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekte, böylece oluşan maddi kaybın kısa süre içinde karşılanmasını sağlamaktadır.

Sizi Arayalım.

3 + 1 = ?